Inks and primers >

Dobór odpowiednich typów atramentów do ploterów jest kluczową sprawą dla jakości wydruków ponieważ niewłaściwie dobrane tusze mogą sprawić, że gotowy wydruk będzie miał mało żywe kolory, które szybko zaczną zanikać, gdy zostaną wystawione na czynniki zewnętrzne. Sprawdź naszą ofertę na tusze solwentowe oraz na atramenty solwentowe najwyższej jakości.

Właśnie dlatego dobór specjalnych atramentów, na przykład takich jak KAO Chimigraf Spicy do drukarek Gongzheng, KAO Chimigraf Eco do drukarek Mimaki czy też KAO Chimigraf UVICA do drukarek Oce, Handtop zamiennik, jest bardzo ważnym zadaniem z perspektywy ostatecznego efektu.

Bardzo dobra pigmentacja atramentów KAO Chimigraf pozwala na uzyskanie wydruku o mocnych i żywych kolorach, które będą od razu przyciągały wzrok klienta. Jakość atramentów można ocenić również po tym, w jaki sposób zachowują się wtedy, gdy znajdują się na zewnątrz – nie powinny szybko blaknąć czy żółknąć pod wpływem promieniowania UV, aby prezentować wydruk jak najdłużej.

Użytkownicy ploterów mogą korzystać z atramentów KAO Chimigraf w bardziej atrakcyjnych cenach. Zastosowanie zamienników nie oznacza przy tym zmiany jakości wydruków – można dobrać również takie, które dają porównywalne, a nawet lepsze efekty tak jak Hiszpańskie atramenty KAO Chimigraf.

Nasze nagrody: