Plotery tnące

W branży poligraficznej na efekt końcowy składa się zarówno jakość wydruku, jak i właściwe wykończenie materiału. O ile kolorystykę i trwałość grafiki zapewnia wysokiej klasy drukarka, o tyle za estetyczne przycinanie nośnika odpowiada ploter tnący. Urządzenie wykorzystywane jest do nacinania lub wycinania liter, a także innych wybranych kształtów w powszechnie stosowanych w poligrafii materiałach. Plotery tnące są niezbędne w takich zakładach, jak drukarnie i agencje reklamowe. Jednak na tym ich możliwości się nie kończą – cuttery służą również do znakowania ubrań, tłoczenia oznaczeń na opakowaniach, a także wykrawania tworzyw sztucznych. Pracownicy naszego działu handlowego z przyjemnością podpowiedzą, jaki model plotera tnącego najlepiej sprawdzi się w przypadku Twojej branży.

Urządzenia, które znajdują się w naszym asortymencie charakteryzują się nieprzeciętną precyzją cięcia. Solidna konstrukcja przemysłowych ploterów umożliwia długotrwałą i efektywną pracę. Doświadczony zespół Color Laboratory zapewnia również kompletną instalację sprzętu oraz jego serwis. Wszystkie urządzenia z naszej oferty wykorzystują najnowocześniejsze technologie, by sprostać wymaganiom intensywnych procesów produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z polecanymi przez nas modelami ploterów tnących, jak również drukarek DTF, UV i innych urządzeń, które przyczynią się do rozwoju Twojego biznesu.

NOWY SYSTEM DO CIĘCIA WIELKOFORMATOWEGO TK4

Nowy ploter tnący iEcho to wielkoformatowy system do cięcia zapewnia najlepszy wybór dla wielobranżowej, automatycznej obróbki. Jest to cutter chiński bardzo wysokiej jakości. Jego system może być precyzyjnie dostosowany do pełnego cięcia, cięcia na pół, grawerowania, frezowania, żłobienia i znakowania. Przyjazny dla użytkownika system operacyjny pokaże naszym partnerom doskonałe wyniki przetwarzania. Cutter do cięcia w różnych rozmiarach i konfiguracjach!

Iecho

Seria "iEcho"

Zastosowanie plotera tnącego frezującego zasługuje na szczególną uwagę:

Znaki i reklama/ Opakowanie

TK4 Wielkoformatowy system tnący stanowi kompleksowe rozwiązanie dla przemysłu reklamowego, szczególnie w zakresie obróbki papieru PP, tektury falistej, tektury falistej z naklejkami, plastra miodu i innych materiałów. Może być wyposażony w szybkie wrzeciono frezujące do obróbki akrylu, aluminium, płyt plastikowych i innych twardych materiałów. Z automatycznym podajnikiem rolek/arkuszy może wykonać pełnoetatową automatyczną produkcję.

Tapicerka samochodowa

TK4 Wielkoformatowy system tnący stanowi kompleksowe rozwiązanie dla szerokiej gamy materiałów stosowanych w przemyśle motoryzacyjnym, w tym tekstyliów, PCV i wielu innych elementów wyposażenia wnętrz.

Kompozyty

TK4 Wielkoformatowy system tnący może zastąpić ręczne malowanie, cięcie ręczne i inne tradycyjne rzemiosło w przetwarzaniu produktów z materiałów kompozytowych, szczególnie w przypadku nieprawidłowości, takich jak nieregularne wzory i inne złożone próbki, skutecznie poprawiając wydajność produkcji i dokładność cięcia.

Odzież i tekstylia

Wyposażony w wydajne napędzane narzędzie obrotowe (PRT) do nacinania i wykrawania (PPT) oraz automatyczny system korekcji, wielkoformatowy system tnący TK4 stanowi zintegrowane rozwiązanie do cięcia odzieży markowej i zaawansowanej produkcji odzieży na zamówienie.

Inne branże

Jest szeroko stosowany w globalnych branżach niemetalowych, takich jak obuwie, bagaż, membrana, artykuły sportowe, zabawki, energia wiatrowa, artykuły medyczne itd. w celu zapewnienia profesjonalnych i stabilnych zintegrowanych rozwiązań cięcia dla przemysłu niemetalowego.

Meble i materiały włókiennicze

TK4 Wielkoformatowy system tnący stanowi zintegrowane rozwiązanie dla domowego przemysłu tekstylnego, nie tylko znacząco poprawiające wykorzystanie i wydajność przetwarzania tekstyliów, ale również skutecznie podnoszące jakość produktów.