Atramenty UV

W naszej ofercie znajdą Państwo tusze UV do większości drukarek wielkoformatowych dostępnych na rynku. Wielu naszych klientów polega na tuszach KAO Chimigraf do następujących drukarek: Canon Oce Arizona, Efi, Mimaki, Mutoh, Agfa Anapurna, Artemis, Docan, Jeti, Allwin, Handtop i wiele innych. Dzięki wieloletniej współpracy i doświadczeniu zawodowemu KAO Chimigraf w zakresie farb UV, jesteśmy w stanie dobrać odpowiedni atrament do niemal każdego typu głowicy drukującej.
Oferujemy atramenty do konwencjonalnych (rtęciowych) lamp UV i lamp LED. Dzięki doskonałej pigmentacji atramentów Chimigraf, jesteśmy w stanie osiągnąć wyższą wydajność i niższe koszty druku w zależności od konfiguracji i wymagań graficznych. Zapytaj naszych doświadczonych pracowników o więcej szczegółów. W naszej wieloletniej działalności zawodowej w branży poligraficznej i reklamowej, zdobyliśmy bogatą wiedzę i praktyczne doświadczenie, z którego skorzystają Państwo i użytkownik końcowy.
Chętnie odwiedzimy Państwa osobiście i doradzimy m.in. na podstawie próbek graficznych i nie tylko, które odpowiadają Państwa wymaganiom i Państwa modelowi drukarki lub głowicy drukującej w 100%, ponieważ przelaliśmy już setki wielkoformatowych drukarek na atramenty KAO Chimigraf. Ponieważ również tworzymy profile ICC od podstaw u klienta (a nie tylko pobieramy je z serwera i kopiujemy u klienta), otrzymacie Państwo dokładnie taką jakość, jaką pragniecie, również przy wzorowaniu się na Państwa szablonach i próbkach. Nasze wsparcie techniczne jest skonstruowane w taki sposób, aby umożliwić Państwu pełną koncentrację na zadaniach dotyczące Państwa działalności.
Skontaktuj się z nami po więcej szczegółów – koszt żaden, a może dużo zmienić na korzyść!