Drukarki UV RTR

Oferta sklepu Color Laboratory obejmuje różnorodne modele drukarek UV przeznaczonych do druku na materiałach z roli. Plotery Flora to doskonały wybór dla tych przedsiębiorstw, którym zależy na efektywności druku RTR (roll-to-roll), niskich kosztach eksploatacji i ponadprzeciętnej jakości. Drukarki marki Flora wykorzystujące technologię UV są zaprojektowane w taki sposób, by stanowiły wytrzymałe narzędzia do przemysłowej produkcji. Nowoczesne rozwiązania oraz komponenty renomowanych dostawców zastosowane w modelach XTRA zapewniają niezawodną pracę urządzeń. Drukarki skonfigurowane przez naszych doświadczonych serwisantów spełniają najwyższe oczekiwania w zakresie profesjonalnego druku na materiałach elastycznych.

Drukarki UV marki Flora

Color Laboratory to autoryzowany dystrybutor i serwis drukarek UV chińskiego producenta Flora. Od lat obserwujemy poprawę wydajności i jakości druku kolejnych modeli ploterów marki Flora, które sukcesywnie trafiają na polski rynek. Urządzenia przeznaczone są w szczególności dla studiów graficznych, drukarń i pracowni reklamowych, oczekujących szerokich możliwości druku na materiałach giętkich. Nasze plotery rolowe UV cechuje niskie zużycie atramentu i energii, dlatego urządzenia te są chętnie wybierane przez wielu przedsiębiorców z branży poligraficznej. Drukarki przemysłowe Flora do druku z roli na rolę mogą być stosowane nawet do tych materiałów elastycznych, które są wrażliwe na działanie wysokiej temperatury. Pracę urządzeń charakteryzuje całkowita powtarzalność, co ma szczególne znaczenie w przypadku produkcji seryjnej.

Drukarki rolkowe w technologii UV LED

Plotery UV oferują druk kolorem białym niezależnie od barwy powierzchni nośnika. Dla wymagających klientów istnieje możliwość dołożenia lakieru, który uszlachetnia wydruk i tworzy efekt połysku bez użycia laminatu. Modele XTRA działają w podstawowym programie ripującym PhotoPrint w najnowszej wersji 12. bądź na życzenie na znanym i cenionym programie Caldera. Dopełnieniem Flory jest program sterujący drukarką – Flora System Control. Jako certyfikowany serwis marki Flora odpowiemy na każde pytanie i dołożymy wszelkich starań, by zapewnić naszym klientom satysfakcję ze stałej współpracy. Urządzenia Flora oraz profesjonalny serwis to szansa na zysk i rozwój Twojej firmy. Serdecznie zapraszamy na prezentację wybranego modelu.