O firmie

Color Laboratory to Firma , która powstała w 2009 roku jako Spółka bez udziału kapitału obcego, ale za to z bogatym doświadczeniem na rynku poligraficznym w szczególności w obszarze ploterów wielkoformatowych i druku cyfrowego . Od tego momentu konsekwentnie zdobywamy rynek w Polsce i krajach UE , oferując sprawdzone urządzenia i atramenty.
Klientom oferujemy urządzenia poligraficzne , atramenty dedykowane do tych urządzeń oraz wsparcie serwisowe.
Zespół Color Laboratory MD łączy w sobie osoby z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą zawodową . Obserwacja rynku i monitoring oczekiwań klientów umożliwia nam wprowadzanie na rynek nowoczesnych rozwiązań w szczególności znanych marek targowych , co szybko i skutecznie pozwala na budowanie trwałych relacji z Klientami, wykorzystując wiedzę, kompetencje, doświadczenie oraz rzetelność.
Sprzedaż plotera to jedno ale uzyskanie zadowolenia od Klienta, który ten ploter zakupił to największy sukces.
Każdy potencjalny Klient otrzyma niezbędne informacje związane z zakupem plotera, jego parametrami technicznymi oraz możliwościami finansowania.
Uzupełnieniem oczekiwań Klientów jest przeszkolona i doświadczona kadra serwisowa. Na chwilę obecną ekipa działu technicznego składa się z 6 serwisantów, którzy obsługują kontrahentów nie tylko z terenu Polski, ale i Unii Europejskiej.
Firma posiada własny magazyn atramentów , części zamiennych oraz materiałów eksploatacyjnych gwarantując szybką reakcję serwisową
Realizujemy również dodatkowe usługi takie jak kalibrację kolorystyczną, przelania maszyn, przeglądy serwisowe, montaż systemów atramentowych itp.
Konsekwentnie wprowadzamy do swojej oferty nowe produkty, które znalazły uznanie wśród naszych kontrahentów.
Budowanie polityki Spółki oparte jest na wzajemnym zaufaniu przy współpracy z Klientami , podczas której wypracowujemy poprawne i pozytywne relacje z korzyścią dla każdej ze stron , a ich jakość przekłada się na długotrwałość tej współpracy .