O firmie

Color Laboratory powstało w 2009 roku jako młoda firma bez udziału obcego kapitału. Od tego momentu konsekwentnie zdobywamy rynek ploterów wielkoformatowych w Polsce i krajach UE oferując sprawdzone urządzenia i atramenty, wykorzystywane przez drukarnie cyfrowe. W naszej ofercie znajdują się również atramenty hiszpańskiego producenta Afford Industrial S.L. oraz wielu innych producentów.
Kolektyw Color Laboratory MD łączy w sobie osoby z wieloletnim doświadczeniem i ogromną wiedzą zawodową , ale również i dynamicznie się rozwijamy, systematycznie powiększając grono naszych pracowników. Nasz zespól ukierunkowany jest przede wszystkim na potrzeby rynku , co szybko i skutecznie pozwala nam na budowanie trwałych relacji z Klientami, wykorzystując wiedzę, kompetencje, doświadczenie oraz rzetelność.
Sprzedaż plotera to jedno ale uzyskanie zadowolenia od Klienta, który ten ploter zakupił to już sukces. Dlatego połączyliśmy dział handlowy z serwisowym – każdy potencjalny Klient otrzyma wszelkie informacje związane z zakupem plotera, jego parametrami technicznymi oraz możliwościami finansowania. Uzupełnieniem oczekiwań Klientów jest przeszkolona i doświadczona kadra serwisowa. Na chwilę obecną ekipa działu technicznego składa się z 6 serwisantów, którzy obsługują kontrahentów nie tylko z terenu Polski, ale i Unii Europejskiej.
Firma posiada własny magazyn części zamiennych (w tym części do drukarek wielkoformatowych) oraz eksploatacyjnych gwarantując szybką reakcję serwisową. Realizujemy również usługi dodatkowe takie jak np. kalibrację kolorystyczną, przelania maszyn, przeglądy serwisowe, montaż systemów atramentowych itp. Konsekwentnie wprowadzamy do swojej oferty nowe produkty, jak np.: systemy do zadruku bezpośredniego na podłożach tekstylnych, które znalazły uznanie wśród naszych kontrahentów.
Wszyscy zainteresowani zakupem nowych urządzeń mogą z naszą pomocą sprawdzić jak w praktyce wygląda jakość druku produkcyjnego.

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń marki FLORA z ponad setką zainstalowanych maszyn oraz wyłącznym dystrybutorem firmy KAO Chimigraf – producentem atramentów do druku Cyfrowego i FLEXO.

Color Laboratory MD Sp. z .o.o z siedzibą w Warszawie zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m. st. w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numer KRS: 0000435741, REGON: 146342635, NIP: 5223000057. 

 

Zdjęcia przedstawiające firmę
Shopping Cart
Scroll to Top