Serwis

Akcesoria

Aksesoria

Aksesoria

Szanowni Państwo, w celu sprawdzenia ceny oraz dostępności towaru prosimy o kontakt z nami.
Akcesoria

Części

Robotnicy naprawiają płytę główną

Serwis

Usułgi serwisowe

Firma Color Laboratory MD Sp. z o.o., od ponad 15 lat zapewnia swoim klientom wsparcie techniczne i serwisowe przez cały okres urzytkowania zakupionych u nas urzadzen oraz atramentów hiszpanskiego producenta Kao Chimigraf. Nasza wiedza i doswiadczenie, wzrastaja wraz z nieustajacym rozwojem na rynku urzadzen do druku bedacych w ofercie naszej firmy jak i równiez poprzez cykliczne szkolenia naszych techników. Dzieki temu, jakosc wsparcia i kompetencje wszystkich naszych specjalistów w zakresie instalacji, szkolenia, obsługi, przelan oraz rozwiazywania wszelakich problemów w sytuacjach kryzysowych, sa obecnie znakiem rozpoznawczym naszej firmy. Dokonujemy wszelkiego rodzaju napraw, gwarancyjnych i pogwarancyjnych, obejmujących wszystkie typy i modele ploterów  w obrębie podanych marek. Przeprowadzamy instalacje drukarek, kalibracje, zmiany atramentów, tworzenie profili colorystycznych itp. Dokonujemy tak ważnych dla żywotności urządzeń przeglądów okresowych i konserwacji.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Może on liczyć na kompetentną poradę telefoniczną. Zapewniamy szybką reakcję na zgłoszenie i krótki czas dojazdu do klienta.
Mamy wlasny magazyn części zamiennych, oryginalnych i alternatywnych, co znacznie skraca czas naprawy. Gwarantujemy ich szybką wysyłkę i atrakcyjne ceny.

 

Serwis drukarek

Nasz Dział Serwisowy

name2
Robert Brzycki

Kierownik działu serwisu

+48 601 052 607

name4
Bartosz Wodecki

Inżynier Serwisu

name3.jpg
Oleksa Karaczun

Inżynier Serwisu

name6
Ruslan Dovhan

Inżynier Serwisu