Seria "iEcho"

Iecho
Głowica tnąca o wyższej wydajności
Prędkość cięcia może osiągać do 1,5 m/s, co jest 4-6 razy większe niż w przypadku tradycyjnego cięcia ręcznego. Inteligentny system kontroli wysokości osi Z zmniejsza odległość przemieszczania się narzędzi tnących, skraca czas pracy, a tym samym poprawia wydajność produkcji.
Aluminiowy panel aerodynamiczny
Zastosowanie aluminiowego panelu lotniczego o strukturze plastra miodu, sprawiającego, że powietrze wewnątrz panelu porusza się swobodnie, zapewnia stabilność konstrukcji bez wpływu na efekt rozszerzalności cieplnej i kurczenia się. W międzyczasie, wzajemnie ograniczone, odpowiednio gęste ogniwa i przeciętnie udźwigają siłę z panelu, aby zapewnić wysoki poziom płaskości stołu roboczego nawet przy dość dużych rozmiarach.
IECHO Automatic Camera Positioning System
Wyposażony w wysokoprecyzyjną kamerę CCD, system realizuje automatyczne pozycjonowanie na wszelkiego rodzaju materiałach, automatyczne cięcie rejestracyjne kamery, a także rozwiązuje problemy niedokładnego ręcznego pozycjonowania i zniekształceń druku, dzięki czemu łatwo i precyzyjnie realizuje zadanie procesowe.
IECHO Continuous Cutting System
Za pomocą inteligentnego systemu przenośnikowego, aby osiągnąć cięcie i pobieranie próbek w tym samym czasie. Oszczędza to całkowicie koszty pracy i znacznie poprawia wydajność.
Zróżnicowane narzędzia tnące
Aby sprostać różnym wymaganiom w zakresie cięcia przemysłowego, głowica tnąca może być elastycznie wybierana spośród standardowych głowic, głowicy wykrawającej/karbiącej i głowicy frezującej.
Systemy cięcia podwójnych beam'ów
Wyposażony w system do cięcia podwójnego beama, może znacznie zwiększyć wydajność produkcji.
Oś X Dwa silniki
Aby uzyskać wyjątkowo szeroką wiązkę, należy użyć dwóch silników z technologią wyważania, aby przekładnia była bardziej stabilna i dokładna.
Urządzenie zabezpieczające IECHO
Zabezpieczenie antykolizyjne i blokada podczerwienią zapewniają bezpieczeństwo operatora w warunkach największej prędkości pracy.
IECHO Motion Control System
IECHO motion control system, CUTTERSERVER jest centrum cięcia i sterowania, umożliwia płynne cięcie okręgów i doskonałe krzywe cięcia.
Oprogramowanie
Obróbka większych rozmiarów materiałów może być realizowana za pomocą funkcji cięcia stron.
Elastyczny obszar roboczy
Modułowy obszar roboczy może być dodany w zależności od wymagań klienta.
Kompozyty
Głębokość cięcia narzędzia może być dokładnie kontrolowana przez automatyczny system inicjalizacji noża.