Plate filters

W Color Laboratory oferujemy naszym klientom szeroką gamę akcesoriów oraz części zamiennych stosowanych w ploterach oraz w innych urządzeniach drukujących wszystkich producentów. W naszym asortymencie dostępne są także filtry talerzykowe w różnych wariantach do wyboru. Zachęcamy do złożenia zamówienia!

Filtry talerzykowe to specjalny rodzaj filtrów stosowanych w sprzęcie drukującym. Zadaniem filtrów jest oddzielenie jednych grup substancji od innych przez zatrzymanie ich na filtrze. Zastosowanie filtrów pozwala na wydłużenie czasu eksploatacji urządzeń przeznaczonych do druku, stabilizuje poziom ciśnienia, poprawia jakość druku. Regularna wymiana filtrów na nowe zmniejsza także koszty serwisowania, dlatego warto kontrolować ich stan systematycznie.

Nasza firma Color Laboratory posiada w ofercie szeroką paletę akcesoriów przeznaczonych do urządzeń drukujących różnych producentów. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w branży i współpracy z najlepszymi dostawcami dysponujemy tak dużym asortymentem, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczać klientom wszystko, co potrzebne do realizacji druku w różnych technikach.

W naszym asortymencie dostępne są także filtry talerzykowe przeznaczone do użycia w urządzeniach drukujących. Oferujemy także filtry talerzykowe uniwersalne przeznaczone do ploterów wszystkich marek.

Nasza firma Color Laboratory zajmuje się również prowadzeniem montażu filtrów w urządzeniach drukujących – nasi pracownicy zapewniają profesjonalne usługi w ramach montażu filtrów talerzykowych oraz innych części oraz akcesoriów w ploterach wszystkich producentów.

Masz dodatkowe pytania dotyczące akcesoriów przeznaczonych do ploterów, w tym także filtrów talerzykowych? W takim razie nasi pracownicy są stale gotowi do pomocy! Skontaktuj się z nami telefonicznie, napisz wiadomość e-mail albo skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie – jesteśmy zawsze do dyspozycji.

Chcesz zakupić wysokiej jakości filtry talerzykowe? Zapraszamy do wyboru naszej firmy Color Laboratory z Warszawy!

Need help? Order service now!