Flora T100

Mamy do czynienia z nowym modelem Flory T100 do druku wielkofermowym na tekstyliach. Chińska marka Flora wychodzi naprzeciw rynkowi poligraficznemu ze swoją szeroką gamą drukarek tekstylnych o różnych formatach i zastosowaniach – od mniejszych maszyn aż po drukarki Single Pass.

Model T100 do szybka drukarka tekstylna w 4 do 8 kolorach.

Posiada zaawansowane przemysłowe głowice drukujące Ricoh o zmiennej wielkości kropli od 5 pl do 35 pl.

Pozwala to użytkownikom na produkcję bardziej wyrazistych obrazów z gładszymi gradientami i odcieniami.

Automatyczny system dysz Suction & Capping – Aby zapewnić ciągłość produkcji oraz możliwość ponownego użycia atramentu w trakcie obiegu.

System odgazowywania atramentu – System ten ma na celu wyeliminowanie pęcherzyków powietrza wewnątrz tuszu, aby uniknąć niedostatku tuszu podczas drukowania.

Tryb kontroli drukowania i suszenia –  podwójne suszenia podczerwieni z przodu. Ogrzewanie i suszenie kończy się natychmiast po drukowaniu.

System automatycznej kalibracji wysokości – do drukowania na tkaninach o różnej grubości: bolec automatycznej kalibracji światła (auto light calibration pin) automatycznie wykrywa i mierzy odległość między głowicami drukującymi a załadowanym materiałem tekstylnym, a następnie automatycznie dostosowuje się do zoptymalizowanej wysokości druku w oparciu o grubość załadowanego materiału tekstylnego.

Pasek z metalowym enkoderem i czytnik z metalowym enkoderem – dokładniejsza lokalizacja kropli atramentu, większa dokładność druku.

System automatycznego mycia, czyszczenia i ogrzewania pasa transportowego – mycie pozostałości atramentu sprawia, że taśma przenośnika jest czysta i sucha, co utrzymuje tkaninę drukującą z dala od zanieczyszczeń atramentem i zapewnia efektywną wydajność drukowania.

 

Media
  •  Szerokość druku : 1,8 m
  •  Waga roli do 100kg
  •  Średnica rolki: max 40 cm
Charakterystyka
  •  4 do 8 głowic Ricoh Gen5
  •  Szybkość druku od 50 m2/h do 200 m2/h
Zastosowanie
  •  Do druku na: bawełna, len, jedwab, dakron, nylon itp.

Informacje

dodatkowe

      W zależności od atramentu:

  •  Reaktywny = CMYK+Lb+Red+Orange+Blue
  •  Kwasowy = CMYK+Lb+Red+Orange+Blue
  •  Dyspersja + Pigment = CMYK
   

Need help? Order service now!