Drukarki Single Pass

Flora c25h pro

FLORA C25H pro

Nowa drukarka Flory C25H PRO to nowa forma hybrydy skupiająca się na szybkim przemysłowym druku zarówno na arkuszach jak i rolkach (opcjonalnie)

Media:
Podajnik i Układarka:
Charakterystyka:

Zastosowanie drukarek

Drukarki drukują na wszystkich dostępnych materiałach rolowych, m.in.:
Możliwe konfiguracje kolorów (głowic):

Flora SPC-1800 Single Pass

FLORA SPC-1800 SINGLE PASS

Chiński producent drukarek wielkoformatowych Flora prezentuje nowe rozwiązanie w druku przemysłowym. Niezwykle wydajny i szybki druk umożliwia urządzenie SPC-1800. Drukuje na tekturach różnego rodzaju, między innymi tekturze żółty, białej, typu Kraft, tekturze falistej budowlanej i wiele więcej. Prędkość druku osiągamy aż 150 m/min, przy czym jakość druku jest gwarantowana dzięki bardzo małej kropli głowic drukujących (5 pl). W przeszłości drukarki przemysłowe tego typu były niezwykle kosztowne i raczej spotykane tylko u większych firm zajmujący się produkcją przemysłową. Jednak Flora postanowiła to zmienić w tym najnowszym modelem Single Pass, który się pozycjonuje w zupełnie innym segmencie cenowym! W celu złożenia oferty skontaktuj się z nami.
Media:
Charakterystyka:

Zastosowanie drukarek

Drukarka drukuje na większości materiałach tekturowych, m.in.:
Informajce dodatkowe:

Flora C25H

FLORA C25H

Nowa drukarka Flory C25H to nowa forma hybrydy skupiająca się na szybkim przemysłowym druku zarówno na arkuszach jak i rolkach (opcjonalnie)
Media:
Podajnik i Układarka:
Charakterystyka:

Zastosowanie drukarek

Informacje dodatkowe:
Shopping Cart
Scroll to Top