FLORA T100

T100 1
Mamy do czynienia z nowym modelem Flory T100 do druku wielkofermowym na tekstyliach. Chińska marka Flora wychodzi naprzeciw rynkowi poligraficznemu ze swoją szeroką gamą drukarek tekstylnych o różnych formatach i zastosowaniach – od mniejszych maszyn aż po drukarki Single Pass.
Model T100 do szybka drukarka tekstylna w 4 do 8 kolorach.
Posiada zaawansowane przemysłowe głowice drukujące Ricoh o zmiennej wielkości kropli od 5 pl do 35 pl.
Pozwala to użytkownikom na produkcję bardziej wyrazistych obrazów z gładszymi gradientami i odcieniami.
Automatyczny system dysz Suction & Capping – Aby zapewnić ciągłość produkcji oraz możliwość ponownego użycia atramentu w trakcie obiegu.
System odgazowywania atramentu – System ten ma na celu wyeliminowanie pęcherzyków powietrza wewnątrz tuszu, aby uniknąć niedostatku tuszu podczas drukowania.
Tryb kontroli drukowania i suszenia – podwójne suszenia podczerwieni z przodu. Ogrzewanie i suszenie kończy się natychmiast po drukowaniu.
System automatycznej kalibracji wysokości – do drukowania na tkaninach o różnej grubości: bolec automatycznej kalibracji światła (auto light calibration pin) automatycznie wykrywa i mierzy odległość między głowicami drukującymi a załadowanym materiałem tekstylnym, a następnie automatycznie dostosowuje się do zoptymalizowanej wysokości druku w oparciu o grubość załadowanego materiału tekstylnego.
Pasek z metalowym enkoderem i czytnik z metalowym enkoderem – dokładniejsza lokalizacja kropli atramentu, większa dokładność druku.
System automatycznego mycia, czyszczenia i ogrzewania pasa transportowego – mycie pozostałości atramentu sprawia, że taśma przenośnika jest czysta i sucha, co utrzymuje tkaninę drukującą z dala od zanieczyszczeń atramentem i zapewnia efektywną wydajność drukowania.
Media:
Charakterystyka:

Zastosowanie drukarek

Informajce dodatkowe:
Shopping Cart
Scroll to Top