Drukarki Flatbed

FLORA XTRA 3220LED

FLORA XTRA 3220LED

XTRA 3220LED (wersja mniejsza to XTRA 2512LED) to najnowszy model ktory zapewnia szybszy wydruk przy znakomitej jakości na twardych podłożach.
Najważniejsze cechy:

Zastosowanie drukarek

Jest to drukarka z płaskim stołem zaprojektowana i wykonana z największą starannością i precyzją z wytrzymałą modułowa konstrukcją.
Drukarka flatbed Flora XTRA 3220LED i 2512LED UV printer jest urządzeniem do druku na płytach, materiałach sztywnych i płaskich jak również na wszystkich mediach z roli. Jest to ploter UV LED o bardzo szerokim spektrum zastosowania i nieograniczonych możliwościach. Dostępne atramenty, w tym biały i transparentny (lakier) oferują szereg innowacyjnych możliwości drukowania, m.in.:
Możliwe konfiguracje kolorów (głowic):

FLORA XTRA 3220 UV

FLORA XTRA 3220 UV

XTRA 3220 UV LED to jedna z drukarek wielkoformatowych dostępnych na rynku która pozwala drukować na powierzchniach sztywnych o wysokiej precyzji i jakości druku. Zachowana przy tym wysoka prędkość pozwala zoptymalizować wydajność produkcyjną u naszych partnerów. Ploter jest łatwy w obsłudze i utrzymaniu. Solidna konstrukcja zapewnia ciągłą produkcję
Najważniejsze cechy:

Zastosowanie drukarek

Jest to drukarka z płaskim stołem zaprojektowana i wykonana z największą starannością i precyzją z wytrzymałą modułowa konstrukcją.
Drukarka Flora XTRA 3220 UV LED jest urządzeniem do druku na płytach, materiałach sztywnych i płaskich jak również na wszystkich mediach z roli. Jest to ploter UV LED o bardzo szerokim spektrum zastosowania i nieograniczonych możliwościach. Dostępne atramenty, w tym biały i transparentny (lakier) oferują szereg innowacyjnych możliwości drukowania, m.in.:
Możliwe konfiguracje kolorów (głowic):
Różnorodność wyboru konfiguracji która jest spersonalizowana według oczekiwań. Przekłada się na większą jakość i prędkość druku. Możliwość dołożenia w konfiguracji lakieru uszlachetniającego druk
Czujnik anti-crash to bezpieczny system zapobiegający zderzeniom karetki drukującej. Wykrywa okoliczności związane z możliwą kolizją karetki drukującej z wadliwym materiałem, chroniąc w ten sposób głowice drukujące przed ryzykiem uszkodzenia mechanicznego. Dzięki możliwości wznowienia druku nie narażamy się na straty wynikające z częściowego zadruku mediów.
Automatyczny system metalowych pinów. – automatyczne piny pomagają precyzyjnie ustawić materiał na stole, umożliwiają ułożenie równo płyty na stole i druk od samej krawędzi.
Automatyczny system ustawienia wysokości karetki nad wybranym materiałem – funkcja ta umożliwia druk na podłożach o wysokości do 10cm mierząc przy tym wysokość materiału.
Recyrkulacja białego atramentu – recyrkulacja białego atramentu zapewnia stabilność druku. Kolor biały jest zawsze najwyższej jakości, a pigment nie osiada w zbiorniku.
Z programu sterującego drukarką Flora system control możemy ustawiać kopie po osi X i po osi Y. Umożliwia to szybki proces zadrukowania wielu formatek rozłożonych na stole roboczym.
Powierzchnia robocza stołu pozwala na zadrukowanie w całości płyt dostępnych do druku. Szerokość zadruku wynosi 205×320 cm.
Dzięki specjalnej funkcji maszyna umożliwia druk wielokierunkowy przód i tył, ułatwia to prace operatorowi oraz oszczędza czas na powrót karetki do pozycji początkowej.

FLORA XTRA 2512 UV

FLORA XTRA 2512 UV

XTRA 2512 UV LED to jedna z drukarek wielkoformatowych dostępnych na rynku która pozwala drukować na powierzchniach sztywnych o wysokiej precyzji i jakości druku. Zachowana przy tym wysoka prędkość pozwala zoptymalizować wydajność produkcyjną u naszych partnerów. Ploter jest łatwy w obsłudze i utrzymaniu. Solidna konstrukcja zapewnia ciągłą produkcję.  Drukarka Flora XTRA 2512 UV LED jest urządzeniem do druku na płytach, materiałach sztywnych i płaskich jak również na wszystkich mediach z roli. Jest to ploter UV LED o bardzo szerokim spektrum zastosowania i nieograniczonych możliwościach. Dostępne atramenty, w tym biały i transparentny (lakier) oferują szereg innowacyjnych możliwości drukowania, m.in.:

Najważniejsze cechy:

Zastosowanie drukarek

Możliwe konfiguracje kolorów (głowic):
Shopping Cart
Scroll to Top